Nieuwe vrijwilligers gezocht voor AquaZoo Leeuwarden

4 juni 2022

AquaZoo Leeuwarden:

Heb jij altijd al bij de doorloopgebieden van onze dieren willen staan en rondleidingen willen geven om onze bezoekers meer te leren over de dieren in ons park?  Dan zijn wij opzoek naar jou! Wij zoeken enthousiaste educatieve vrijwilligers die het gedreven team van vrijwillige gidsen van Stichting Wildlife komen versterken. Onze vrijwilligers zetten zich op verschillende manieren in het park in om geld te genereren voor diverse natuurbeschermingsprojecten en om de bezoekers hierover te informeren. 

Dus lijkt jou dit leuk, ben je ouder dan achttien jaar, minimaal vier halve dagen per maand beschikbaar en spreek je de Nederlandse taal? Dan horen wij het graag! Op maandag 13 juni om 13.00 uur is er een informatiebijeenkomst in ons park. Voor meer informatie of aanmelden kan je mailen naar info@stichtingwildlife.nl