Nieuwe naam en logo

Per 1 januari 2016 is onze naam veranderd van Stichting Vrienden Safaripark Beekse Bergen en Dierenrijk naar Stichting Wildlife.

Inmiddels is er een begin gemaakt met het betrekken van ZooParc Overloon binnen onze Stichting. Hierover volgt binnenkort meer informatie. Later dit jaar zal ook het adoptieprogramma daar van start gaan. AquaZoo Friesland zal in een later stadium volgen.

Green Balkans zal ook in 2016 het project van het jaar zijn.

De huidige website zal vervangen worden door een nieuwe website. Tot die tijd zal www.vriendensafari.nl bereikbaar blijven. Verder zullen in de parken e.d. de komende tijd ook de logo's van de stichting worden vervangen.

Onze contactgegevens zijn vanaf heden:
Stichting Wildlife
Beekse Bergen 1
5081 NJ Hilvarenbeek

Algemeen: stichtingwildlife@gmail.com
Adoptie en donatie: stichtingwildlife.adoptie@gmail.com

Nieuwsoverzicht